Wydarzenia

15 V 2017

Jesienią 2017 roku w Galerii Narodowej "Zachęta" w Warszawie rozpoczynamy XV edycję wystaw i aukcji "Bliźniemu swemu...2017/2018.

Obecnie trwają działania nad pozyskiwaniem prac od zaproszonych artystów.

http://www.blizniemuswemu.pl/wystawy-i-aukcje/

KAROL BĄK. "Zagubione zmysły". Olej na płótnie. 50x40cm
MAGDALENA ABAKANOWICZ. "Ona". Żywica,płótno workowe,drewno. 155x42,5x27cm
ZDZISŁAW BEKSIŃSKI, bez tytułu, fotografia,30,5x40,5cm. Praca ofiarowana przez Muzeum Historyczne w Sanoku
NATALIA LACH - LACHOWICZ. 100X130CM
JOANNA SARAPATA, "Zamyślona", olej,pastela na kartonie, 90x100cm
MIRA SKOCZEK - WOJNICKA, "Portret z bordiurą - modelka z dredami", olej na płótnie, 2012r, 50x50cm
JAN PAMUŁA, "Image 2015/5", grafika A.P, 107x70cm
JAN PAMUŁA, "Image 2015/2A", grafika A.P, 107x70cm
JAROSŁAW KUKOWSKI, "Zegar XXIV", technika własna, śr. 90x6cm
WŁODZIMIERZ KWIATKOWSKI, "Apparent verba silens - in hyperopia V", olej,akryl na desce, 2017r, 135x90x20cm
ARTUR PRZEBINDOWSKI."Megalopolis LXXII". Akryl na płótnie. 150x100cm
ANNA SOBOL - WEJMAN."Kropla drąży skałę".Akwaforta e/a. 65x49,5cm
JAN BERDYSZAK. "Szczątki jako wyspy". Akryl na desce. 66x130cm
MARCIN BERDYSZAK. "Wyważona pustka". Akryl na desce. 2 szt - 14x200cm
JACEK MAŚLANKIEWICZ, z cyklu "Baltica POMO ŻE 2", olej na płótnie, 2017r, 73x54cm
AGATA OTULSKA, "Jazz", olej na płótnie, 100x80cm
STANISŁAW FIJAŁKOWSKI, "4.II.2016ac-A3.psd", grafika komputerowa e/a, 29,5x42cm
STANISŁAW FIJAŁKOWSKI, "10.VIII.95A3.jpg", grafika komputerowa 2/3, 29,5x42cm
JERZY DUDA - GRACZ,"Mroczków Ciemny - wierzby",olej na płycie,18x18cm
KIEJSTUT BEREŹNICKI, "Chłopiec w niebieskim IV", olej na płótnie, 50x70cm
JULIUSZ JONIAK, "Tre Porti I", olej na płótnie, 81x65cm
TERESA WALLIS - JONIAK, "Kaplica St. Gabriel", olej na płótnie, 73x60cm
JADWIGA,MARIA JAROSIEWICZ,"Złota pracownia", olej na płotnie, 80x100cm
TOMASZ BACHANEK,"Ruda", olej na płótnie, 50x100cm
EDWARD DWURNIK. Z cyklu "379-6786-XXV". Olej na płótnie. 90x80cm
JÓZEF WILKOŃ. "Konie". Akwarela,tusz. 42x29,5cm
MAX KREUTZ, "Okręg wpisany w cztery kwadraty", technika własna, 125x125cm
KRZYSZTOF PAJĄK,"Konstelacje",akryl na płótnie, 110x130cm
JOANNA GLEICH. "Marz 2008". Olej na płótnie. 110x100cm
JOANNA GLEICH. "Feb 2008". Olej na płótnie. 100x110cm
ROMAN GRUSZECKI, "Kolarze", olej na płótnie, 2017r, 100x80cm
JOLANTA OPOLSKA, "Jerozolima", olej na płótnie, 73x60cm
WOJCIECH ZANIEWSKI. Z cyklu "Łąki 2017". Pastel. 64x49cm
KRZYSZTOF ŁOZOWSKI. "Miasto koloru". Akryl na płótnie. 55x40cm
ANNA KARPOWICZ - WESTNER. "Mała malarka z chmurą". Olej na płótnie. 75x85cm
KATARZYNA KARPOWICZ. "Dzieciństwo". Olej na płótnie. 100x80cm
KAZIMIERA MYK - MAGDZIAK. "Gedo". Olej na płótnie. 90x100cm
ZBIGNIEW NOWOSADZKI. "Pierwszy taniec". Olej,akryl na płótnie. 60x120cm
KRZYSZTOF KONICZEK. "Wodospady". Olej na płótnie. 100x100cm
ROMAN MACIUSZKIEWICZ. "Przystań XXII". Olej na płótnie. 80x100cm
ELŻBIETA PAZERA. "Greczynka II".Olej,akryl na płótnie. 50x70cm
ALINA SIBERA. "Niespodziewana wizyta". Olej na płótnie. 65x70cm
LESZEK SOKÓŁ. "Ulotny sen iluzjonisty". Olej na płótnie. 80x120cm
ERWIN SÓWKA,"Logos syn Boży Pantokrator",olej na płótnie,70x50cm
KIRILL DATSOUK. "Chleb". Olej na płótnie. 110x90cm
WITOLD PAZERA. "Willa Blanca". Olej na płótnie. 70x50cm
BENEDYKT KROPLEWSKI."Kormoran i muszelka". Akryl na płótnie. 70x50cm
ANTONI STAROWIEYSKI. Bez tytułu. Olej na płótnie. 80x60cm
JAN BONAWENTURA OSTROWSKI. "Ryba". Olej na płótnie. 116x89cm
RAFAŁ ERET."Czułość ryb 5". Akryl na płótnie. 60x60cm
FRANCISZEK STAROWIEYSKI. Bez tytułu. Rysunek. 42x29,5cm
FRANCISZEK STAROWIEYSKI. Bez tytułu. Rysunek. 29,5x21cm
KRZYSZTOF PASZTUŁA. "Fontanna 2". Akryl na płótnie. 100x80cm
ANNA GULAK. "Impressione in Black IV". Olej na płótnie,relief,złocenia (gold leaf). 100x130cm
DOROTA FALKOWSKA - ADAMIEC, "Oczekiwanie", olej na płótnie, 40x40cm
BOGUSŁAW JÓZEF JAGIEŁŁO. "Gyne Thik". Aktyl na płótnie.50x60cm
ROMAN FLESZAR."Interferencje". Olej na płótnie. 54x39cm
EWA FLESZAR."Zasmucona". Brąz patynowy,szkło,granit. Wys.23cm
JACEK LIPOWCZAN. "Och,co to był za ślub!". Olej na desce. 75x55cm
DARIUSZ MILIŃSKI. "Muzykanci w krainie strachów". Olej na płótnie. 80x80cm
LIDIA SZTWIERTNIA. "Metalangel". Odlew w brązie na wosk tracony. Wys : 37cm
ADAM MARCZUKIEWICZ. "Tonacja zielona". Olej na płótnie. 80x100cm
JAN DOBKOWSKI. Bez tytułu. Pastel. 70x50cm
DANIEL PIELUCHA. Bez tytułu. Olej na płótnie. 60x25cm
JACEK RYKAŁA. "Wrzeciono czasu 2". Olej+collage,technika własna. 94x37,5cm
ROMAN KALARUS. Bez tytułu. Rysunek,pióro,atrament.50x35cm
ROMAN KALARUS. "Air Lines". Rysunek,pióro,atrament. 70x50cm
LESZEK ŻEGALSKI. "Niebieski Anioł". Olej na płótnie. 60x50cm
HENRYK TROJAN. "Czerwcowe popołudnie". Olej na płótnie. 61x73cm
BARBARA FRANKIEWICZ. Z cyklu "Rozświetlony".Olej na płótnie. 110x90cm
ELŻBIETA BORS. "Wazoniki". Olej na płótnie. 55x46cm
ARKADIUSZ DZIELAWSKI. "Królowa II". Olej na płycie. 90x120cm
BEATA JURKOWSKA."Odlot".Olej na płótnie.52x80cm.Dar rodziny.
MARIA KORUSIEWICZ. "Summer". Technika mieszana. 55x71cm
POLA MINSTER."Powojnica".Olej na płótnie.40x50cm
KAJA SOLECKA. "Blue Grass". Olej na płótnie. 80x80cm
ANNA JAGODOVA. "Owoc dla Persefony II". Olej na płótnie. 40x80cm
MARTTA WĘG. "Droga przez poranne łąki". Olej na płótnie. 88x88cm
MARTTA WĘG. "Tajemnica Błękitnego Jeziora". Olej na płótnie. 88x88cm
ADAM WSIOŁKOWSKI. "Zjawisko XIV". Olej,akryl na płótnie. 150x100cm
BORYS MICHALIK. "Niespodziewana pomoc". Suchy pastel,karton. 88x68cm
JACEK SROKA."Koniunkcja słońca i księżyca". Akwaforta,akwatinta 59/100. 33x50cm
JACEK PAŁUCHA."Haarlem Shuffle". Olej na płótnie. 46x56cm
ANDRZEJ FOGTT. "Brda". Olej na płótnie. 50x40cm
EUGENIUSZ GERLACH. "Muzykanci 015". Olej na płótnie. 120x80cm
ZBIGNIEW BLUKACZ. "Rzut oka na niebo". Olej na płótnie. 110x70cm
JAN BEMBENISTA. "Brama". Olej na płycie. 60x36,5cm
WALDEMAR J MARSZAŁEK. Z cyklu "Walka karnawału z postem". Olej na płótnie. 60x81cm
JACEK SZUDAK. "Lajkonik". Olej na płótnie. 70x100cm
TOMASZ SĘTOWSKI. "Kości zostały rzucone". E/A 1/10. 90x50cm
EWA ŻELEWSKA - WSIOŁKOWSKA. "Jar-23". Akryl na płótnie. 60x70cm
JÓZEF PANFIL."Ołtarz z cerkwi w Brunarach". Olej na płótnie. 102x97cm
PIOTR NALIWAJKO."Pieta".Olej na płótnie.90x70cm

KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI