Wydarzenia

15 V 2017

Jesienią 2017 roku w Galerii Narodowej "Zachęta" w Warszawie rozpoczynamy XV edycję wystaw i aukcji "Bliźniemu swemu...2017/2018.

Obecnie trwają działania nad pozyskiwaniem prac od zaproszonych artystów.

KAROL BĄK. "Zagubione zmysły". Olej na płótnie. 50x40cm
MAGDALENA ABAKANOWICZ. "Ona". Juta
KRZYSZTOF KONICZEK. "Wodospady". Olej na płótnie. 100x100cm
ROMAN MACIUSZKIEWICZ. "Przystań XXII". Olej na płótnie. 80x100cm
ELŻBIETA PAZERA. "Greczynka II".Olej,akryl na płótnie. 50x70cm
ALINA SIBERA. "Niespodziewana wizyta". Olej na płótnie. 65x70cm
JACEK SZUDAK. "Lajkonik". Olej na płótnie. 70x100cm
WITOLD PAZERA. "Willa Blanca". Olej na płótnie. 70x50cm
JAN BONAWENTURA OSTROWSKI. "Ryba". Olej na płótnie. 116x89cm
ANTONI STAROWIEYSKI. Bez tytułu. Olej na płótnie. 80x60cm
FRANCISZEK STAROWIEYSKI. Bez tytułu. Rysunek. 42x29,5cm
FRANCISZEK STAROWIEYSKI. Bez tytułu. Rysunek. 29,5x21cm
KRZYSZTOF PASZTUŁA. "Fontanna 2". Akryl na płótnie. 100x80cm
ANNA GULAK. "Impressione in Black IV". Olej na płótnie,relief,złocenia (gold leaf). 100x130cm
EWA ŻELEWSKA - WSIOŁKOWSKA. "Jar-23". Akryl na płótnie. 60x70cm
BOGUSŁAW JÓZEF JAGIEŁŁO. "Gyne Thik". Aktyl na płótnie.50x60cm
ADAM MARCZUKIEWICZ. "Tonacja zielona". Olej na płótnie. 80x100cm
JAN DOBKOWSKI. Bez tytułu. Pastel. 70x50cm
DANIEL PIELUCHA. Bez tytułu. Olej na płótnie. 60x25cm
JACEK RYKAŁA. "Wrzeciono czasu 2". Olej+collage,technika własna. 94x37,5cm
ROMAN KALARUS. Bez tytułu. Rysunek,pióro,atrament.50x35cm
ROMAN KALARUS. "Air Lines". Rysunek,pióro,atrament. 70x50cm
LESZEK ŻEGALSKI. "Niebieski Anioł". Olej na płótnie. 60x50cm
TOMASZ SĘTOWSKI. "Kości zostały rzucone". E/A 1/10. 90x50cm
BARBARA FRANKIEWICZ. Z cyklu "Rozświetlony".Olej na płótnie. 110x90cm
ELŻBIETA BORS. "Wazoniki". Olej na płótnie. 55x46cm
ARKADIUSZ DZIELAWSKI. "Królowa II". Olej na płycie. 90x120cm
BEATA JURKOWSKA."Odlot".Olej na płótnie.52x80cm.Dar rodziny.
LESZEK SOKÓŁ. "Ulotny sen iluzjonisty". Olej na płótnie. 80x120cm
POLA MINSTER."Powojnica".Olej na płótnie.40x50cm
KAJA SOLECKA. "Blue Grass". Olej na płótnie. 80x80cm
ANNA JAGODOVA. "Owoc dla Persefony II". Olej na płótnie. 40x80cm
MARTTA WĘG. "Droga przez poranne łąki". Olej na płótnie. 55x88cm
MARTTA WĘG. "Tajemnica błękitnego jeziora". Olej na płótnie. 88x88cm
ADAM WSIOŁKOWSKI. "Zjawisko XIV". Olej,akryl na płótnie. 150x100cm
ANDRZEJ FOGTT. "Brda". Olej na płótnie. 50x40cm
EUGENIUSZ GERLACH. "Muzykanci 015". Olej na płótnie. 120x80cm
ZBIGNIEW BLUKACZ. "Rzut oka na niebo". Olej na płótnie. 110x70cm
LIDIA SZTWIERTNIA. "Metalangel". Odlew w brązie na wosk tracony. Wys : 37cm
JAN BEMBENISTA. "Brama". Olej na płycie. 60x36,5cm
JAN BEMBENISTA. "Oczekiwanie". Olej na płycie. 29x20cm
NATALIA LACH - LACHOWICZ. 100X130CM
WALDEMAR J MARSZAŁEK. Z cyklu "Walka karnawału z postem". Olej na płótnie. 60x81cm
PIOTR NALIWAJKO."Pieta".Olej na płótnie.90x70cm
JÓZEF PANFIL."Ołtarz z cerkwi w Brunarach". Olej na płótnie. 102x97cm

KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI