Nasze projekty

Świąteczne życzenia zapewnią chleb i dach nad głową - "Wyślij Życzenia Bliźniemu Swemu"

Akcja charytatywna "Wyślij Życzenia Bliźniemu Swemu" Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz działającej na jego rzecz Fundacji „Bliźniemu Swemu…”. W ramach niej każdy, kto chociaż najdrobniejszym datkiem wspomoże tą inicjatywę otrzyma wyjątkową pocztówkę projektu znanego polskiego artysty – Rafała Olbińskiego.

W tym roku Święta Bożego Narodzenia są okazją do wsparcia działalności Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Organizatorzy akcji „Wyślij Życzenia Bliźniemu Swemu” proponują, aby zwrócić się ku tradycji i dobre słowo przekazać za pośrednictwem okolicznościowych pocztówek. Kartkę zaprojektowaną przez Rafała Olbińskiego otrzyma każdy, kto zaangażuje się w ogólnopolską inicjatywę dobroczynną. Wszystkie zgromadzone w ramach niej środki trafią do podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Pocztówka zamiast SMS-a

W dobie komórek, SMS-ów, e-maili i Internetu, tradycja wysyłania prawdziwych listów i pocztówek powoli zanika. Zabiegani – coraz częściej sięgamy po elektroniczne rozwiązania, które są szybsze, ale czy równie wartościowe? Nic nie ma takiej trwałości i nie niesie ze sobą prawdziwych emocji, jak słowo pisane. Dzięki akcji „Wyślij Życzenia Bliźniemu Swemu” chcemy przypomnieć Polakom o pięknej tradycji wysyłania i radości z otrzymywania pocztówek świątecznych mówi Emil Jurkiewicz, Prezes Zarządu Fundacji „Bliźniemu Swemu…”.

Zaskocz swoich bliskich – spraw radość potrzebującym

Aby przyłączyć się do akcji i otrzymać pocztówkę (lub pakiet) wystarczy odwiedzić stronę www.okruszek.org.pl, wypełnić formularz i wspomóc inicjatywę dowolnym datkiem. Nasze przedsięwzięcie wspiera Rafał Olbiński, który na potrzeby akcji zaprojektował pocztówkę, która trafiać będzie do wszystkich ofiarodawców. Ponadto darczyńcom proponujemy wysłanie pocztówki z życzeniami bezpośrednio do bliskich im osób z informacją, że jej nadawca wspomógł inicjatywę dobroczynną. Dla adresatów może być to miła niespodzianka – dodaje Emil Jurkiewicz.

 

ORGANIZATORZY

 

 

 

 

MECENAS AKCJI

PARTNERZY


PATRONI MEDIALNI

 

Fundacja "Bliźniemu swemu..." na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.
KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI