Przekaż darowiznę

Dzięki Twojej dotacji możemy aktywnie pomagać osobom bezdomnym oraz ubogim. Dołącz do grona naszych darczyńców i razem z nami wspieraj najbardziej potrzebujących.

Szanowni Darczyńcy!
Ogólnopolska akcja charytatywna „Talerz Miłosierdzia” od kilku tygodni cieszy się ogromnym zainteresowaniem i społecznym poparciem, za co jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę inicjatywę – wszystkim im dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.
Pragniemy, aby każdy Darczyńca, który wspomógł akcję datkiem (min. 20 zł) otrzymał talerz symbolizujący jego pomoc dla osób potrzebujących. Tak wielkie przedsięwzięcie wiąże się z koniecznością wysyłania bardzo dużej ilości talerzyków, w krótkim czasie do wielu zakątków Polski.
Ponieważ otrzymujemy sygnały, że niektórzy nasi ofiarodawcy nie otrzymali jeszcze talerzy lub czas oczekiwania na ich przyjście jest stosunkowo długi, pragniemy zapewnić, że opóźnienia te, związane są ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, przed którymi, jak co roku, ma miejsce wzmożony ruch pocztowy i kurierski, zdarzają się też także pewne opóźnienia w przelewach bankowych i serwisach je obsługujących.
Pragniemy jednak zapewnić, że wysyłkę talerzy realizujemy natychmiast, kiedy tylko otrzymamy informacje o wpłacie. Tym samym, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o cierpliwość, a także wyrozumiałość względem zaistniałej sytuacji. Za wszelkie opóźnienia przepraszamy i informujemy, że wynikają one z przyczyn niezależnych od Fundacji „Bliźniemu Swemu…”. Zapewniamy, iż każdy Darczyńca przekazujący stosowny datek otrzyma „Talerz Miłosierdzia”.
Zapewniamy również, że będziemy dokładać wszelkich starań, aby talerze miłosierdzia już wkrótce pojawiły się w Państwa domach, choć nie możemy zagwarantować, że przesyłka nadana w tych dniach zdoła dotrzeć przed Wigilią.

Oblicz minimalną kwotę
  Możesz przekazać dowolną kwotę. Talerz Miłosierdzia wysyłany jest do każdego,
kto przekaże 20,00 zł lub więcej (1 talerz za każde 20,00 zł darowizny).
Mile widziane większe datki.
  Telefon kontaktowy.
 
 

Fundacja "Bliźniemu swemu..." na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.
KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI