Wydarzenia

20 II 2018

Otwarcie wystawy Bliźniemu swemu... w Rzeszowie ............

16 lutego 2018 r. o godz. 17:30 w Podkarpackiej Filharmonii im. Artura Malawskiego w Rzeszowie uroczyście otworzyliśmy jubileuszową XV wystawę prac „ Bliźniemu swemu...2018”. Gośćmi specjalnymi wieczoru byli aktorzy - Jerzy Trela i Wojciech Trela oraz Robert Grudzień. Trzy pokolenia artystów. Trzy głosy sztuki najwyższej próby. Przygotowali wspaniałą ucztę - fragment spektaklu "Koncert o Bracie Albercie Adamie Chmielowskim - Być dobrym jak chleb", fragmentu, w ramach Teatru Brata Alberta. Podczas otwarcia zostały wręczone grosze miłosierdzia oraz grafiki artystom i sponsorom którzy są z Fundacją od lat i dzielą się z potrzebującymi tym co mogą z serca ofiarować.

Było to wyjątkowe wydarzenie artystyczne na które przybyli artyści, kolekcjonerzy i miłośnicy sztuki .Już po raz kolejny stała się ona wielkim wydarzeniem artystycznym i społecznym.

233 prace przekazane przez 230  artystów będzie można nabyć podczas licytacji na Aukcji  04 marca 2018 roku ( niedziela ) w Podkarpackiej Filharmonii im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.
Licytację rozpoczynamy od godz. 10:00.  

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Fundacja "Bliźniemu swemu..." na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.
KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI