Wydarzenia

08 III 2018

AUKCJA - XV Jubileuszowa edycja wystaw i aukcji "Bliźniemu swemu...2018" ........wyniki....

 

W niedzielę 04 marca 2018 roku o godz. 10-tej w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się licytacja prac ofiarowanych przez artystów na rzecz bezdomnych i najuboższych. Uczestniczyli w niej właściciele galerii i prywatni kolekcjonerzy z całej Polski. Licytować można było na żywo, internetowo i telefonicznie.

Ci, którzy zdecydowali się na udział w licytacji już kilka godzin przed jej rozpoczęciem podejmowali pierwsze decyzje. Większość jeszcze raz szczegółowo oglądała wybrane wcześniej obrazy robiąc notatki w katalogach. Atmosfera z minuty na minutę robiła się coraz bardziej gorąca. Większość tych, którzy przyszli po to by nabyć  pracę, nie zapomniała jednak o celu akcji.

Duże tempo miała licytacja którą prowadzili marszand i kolekcjoner Marek Pietkiewicz wraz z warszawską malarką Hanną Bakuła.

Najwyższą cenę uzyskała rzeźba Magdaleny Abakanowicz pt. "Ona" - 150. tysięcy złotych. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność Towarzystwa Pomocy im. Świętego Brata Alberta. W całym kraju jest 68 kół terenowych Towarzystwa, które pomagają potrzebującym. Prowadzimy schroniska dla bezdomnych, domy dla samotnych kobiet i mężczyzn, noclegownie, hospicja oraz wydajemy posiłki dla najuboższych.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA LICZNY UDZIAŁ W LICYTACJI.

 

Pliki do pobrania

WYNIKI AUKCJI BLIŹNIEMU SWEMU...2018

Fundacja "Bliźniemu swemu..." na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.
KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI