Wystawa i aukcja "Bliźniemu swemu" w Zamku Lańcuckim

  1. MAGDALENA ABAKANOWICZ

"ONA"

żywica, płótno workowe, drewno
155 x 42,5 x 27 cm

2.  ZDZISŁAW BEKSIŃSKI

bez tytułu

grafika
48 x 33 cm
praca przekazana przez Muzeum
Historyczne w Sanoku

3.  NIKIFOR KRYNICKI

"MSZA"
akwarela
11 x 18 cm

4.  NIKIFOR KRYNICKI

"RATUSZ W KRYNICY "
akwarela
17 x 12 cm

5.  NIKIFOR KRYNICKI

"POP"
akwarela
18 x 13 cm

6. KRYSTYNA RUDZKA - PRZYCHODA
"Kwiaty I"

olej
40 x 80 cm

7. WIKTOR ZIN
"Wieś wiosną"

akwarela
20,5 x 29,5 cm

8. WIKTOR ZIN
"Kapliczka na wzgórzu"

akwarela
29 x 39 cm

9. WERONIKA WŁODARCZYK
"Jesień"

olej
50 x 70 cm

10. KRYSTYNA RUDZKA
"Ciepły dzień"

olej, płótno
90 x 65 cm

11. JACEK SEMPOLIŃSKI
"Ukrzyżowanie u św.Anny"

pastel
100 x 70 cm

12. RAFAŁ OLBIŃSKI
"Chopin"

serigrafia
60 x 92 cm

13. BOGNA CZECHOWSKA
"Przytuleni"

pastel
50 x 70 cm

14. JADWIGA, MARIA JAROSIEWICZ
"Dziewczyna z makami"

olej
73 x 54 cm

15. ADAM OCHAŁ
"Samotność"
olej

60 x 80 cm

16. HALINA LERMAN
"Wspomnienie z Besenowej"

olej
40 x 40 cm

17. ANNA CHEŁMICKA
"Głuszce"

pastel
60 x 48 cm

18. EMIL POLIT
"Kołysanka "

olej
60 x 50 cm

19. ROMAN OPAŁKA
Ilustracja do książki R.Stillera
"Skamieniały statek"
23,5 x 20,5 cm

20. ROMAN OPAŁKA
"Głowa"

ołówek
41 x 29 cm

21. MIKOŁAJ MALESZA
"Konie"

olej
33 x 46 cm

22. FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK
"Fale"

akwarela
23 x 29 cm

23.  HENRYK, MIKOŁAJ GÓRECKI
partytura
zapis nutowy sygnowany przez autora

24. KRZYSZTOF PENDERECKI
partytura

25. WOJCIECH KILAR
partytura

KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI