Galeria 2020

ŻEGALSKI LESZEK

Tytuł: Nedza z cyklu Notatki z gazety
Numer: 163
Technika wykonania: olej / płótno, plandeka
Wymiary: 240 x 100 cm
Opis:
Nedza z cyklu Notatki z gazety powiększ
Tytuł: Zmartwiony rycerz z zepsutym zaworem
Numer: 164
Technika wykonania: rysunek / papier
Wymiary: 61 x 43 cm
Opis:
Zmartwiony rycerz z zepsutym zaworem powiększ
« Poprzedni Następny »

KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI