Galeria 2020

KRAUPE - ŚWIDERSKA JANINA

Tytuł: Koncert na trabce
Numer: 68
Technika wykonania: olej / płótno
Wymiary: 73 x 57 cm
Opis:
Koncert na trabce powiększ
Tytuł: Portret
Numer: 69
Wymiary: 71 x 52 cm
Opis:
Portret powiększ
« Poprzedni Następny »

KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI