Wydarzenia

18 III 2019

Wyprawa do Ziemi Świętej luty-marzec 2019 ........

Uczestniczyliśmy w niepowtarzalnej wyprawie do Ziemi Świetej pod opieką ks. prof. Piotra Mierzwy.  Miejsce narodzin, życia i śmierci Jezusa to wielka lekcja dla każdego człowieka. Te niezwykłe rekolekcje pozostaną  w naszej pamięci do końca życia.    

15 I 2019

Świąteczne spotkania w Kołach Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Łańcucie, Jarosławiu i Stalowej Woli ..........

W grudniu 2018 roku oraz w styczniu 2019 roku uczestniczyliśmy w spotkaniach świątecznych z mieszkańcami oraz z zarządami Kół Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Łańcucie, Jarosławiu i Stalowej Woli.  Łamiąc się opłatkiem, skladając sobie zyczenia oraz wspólnym śpiewem najpiękniejszych kolęd przeżywaliśmy te piękne chwile.    

29 XI 2018

Spotkanie Andrzejkowe w Domu Pogodnej Starości w Dynowie ....

W dniu 27 listopada 2018 roku uczestniczyliśmy w spotkaniu z mieszkańcami oraz pracownikami Domu Spokojnej Starosci w Dynowie.  Było radośnie. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie.

31 X 2018

Wspominamy tych którzy odeszli .......

Dla każdego z nas Dzień Wszystkich Świętych jest dniem szczególnym. Dniem pełnym zadumy i refleksji podczas którego wspominamy naszych artystów, najbliższych, przyjaciół i znajomych - wszystkich tych, którzy wyprzedzili nas w drodze do wieczności. Wspominamy Ich i modlimy się za Ich dusze.
1  «  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »  33

Fundacja "Bliźniemu swemu..." na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.
KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI