Wydarzenia

05 VII 2017

ROK św. BRATA ALBERTA - koncerty .......

We wtorek 4 lipca w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli uczestniczyliśmy w pierwszym z koncertów w ramach XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego. "BYĆ DOBRYM JAK CHLEB" to tytuł spektaklu słowno - muzycznego, który przybliżył widzom postać świetego Brata Alberta - Adama Chmielowskiego. Teksty zaczerpnięte z listów zakonnika zinterpretowali aktorzy Jerzy Trela i Wojciech Trela. Wokalnym kunsztem spektakl okrasiła sopranistka Ewa Warta - Śmietana, przy akompaniamencie...

31 V 2017

Majówka w domu św. Brata Alberta w Jarosławiu .......

30 maja 2017 roku we wtorek w Domu św. Brata Alberta dla bezdomnych kobiet w Jarosławiu odbyła się uroczysta majówska z udziałem mieszkanek oraz zaproszonych gości. Była wspaniała atmosfera, wspólna modlitwa, posiłek i wspaniała zabawa. Była też solidna ulewa która sprawiła iż majówka zamiast w pięknym ogrodzie odbyła się w budynku.    

25 V 2017

Jubileusz 25-lecia istnienia Domu Pogodnej Starości im. Św. Brata Alberta w Dynowie

W dniu 23 maja 2017 roku uczestniczyliśmy w obchodach 25 - lecia istnienia Domu Pogodnej Starości im. Św. Brata Alberta w Dynowie. W kaplicy Domu Pogodnej Starości odbyła się Msza Święta za podopiecznych oraz pracowników. Część artystyczną uświetnił występ Kapeli "Dynowianie". Gratulujemy tylu lat pracy i pomocy tym najbardziej potrzebującym.

19 V 2017

Tomasz Sętowski i Wydawnictwo Muza S.A .......

18 maja 2017 roku na zaproszenie Tomasza Sętowskiego i Wydawnictwa Muza S.A uczestniczyliśmy w premierze albumu "Sętowski - Dream Factory / Fabryka snów" która odbyła się podczas Warszawskich Targów Książki na PGE Stadion Narodowy. Imprezie towarzyszyła wystawa najnowszych prac artysty. Tomasz Sętowski czynnie uczestniczy od wielu lat w naszych przedsięwzięciach ofiarowując swoje prace na wystawy i aukcję "Bliźniemu swemu...".    
1  «  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »  31

Fundacja "Bliźniemu swemu..." na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.
KRS: 0000141778 | Polityka cookies

Realizacja i pozycjonowanie: Ideo

facebook OKRUSZEK PŁATNOŚCI